خرید بازدید پست روبیکا (روبینو)

اطلاعات سفارش

نکات خرید ویو پست روبیکا (روبینو) :

1- آیدی کانال روبیکا شما تا پایان سفارش خرید بازدید پست روبیکا (روبینو) باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اکانت روبیکا یا خصوصی کردن یا محدود کردن پست در زمان انجام سفارشات، سفارش ویو شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک پست روبیکا ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این پست تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- استارت افزایش بازدید پست روبیکا (روبینو) به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش ویو پست روبیکا (روبینو) امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. (در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش بازدید پست روبیکا نمایید)

اطلاعات پرداخت

محصول خرید ویو (بازدید) پست روبیکا (روبینو)
تعداد درخواست 25 عدد
هزینه نهایی 225 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.