خرید بازدید 1 پست آخر ایتا

اطلاعات سفارش

نکات خرید سین 1 پست آخر کانال ایتا :

1- یوزرنیم کانال ایتا شما تا پایان سفارش خرید بازدید (سین) 1 پست آخر کانال ایتا باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی کانال ایتا یا خصوصی کردن یا محدود کردن پست در زمان انجام سفارشات، سفارش ویو شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک کانال ایتا ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این کانال تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- استارت افزایش بازدید (ویو) پست کانال ایتا به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش ویو پست کانال ایتا امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. (در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش سین پست کانال ایتا نمایید)

اطلاعات پرداخت

محصول خرید سین (بازدید) 1 پست آخر کانال ایتا
تعداد درخواست 25 عدد
هزینه نهایی 1,250 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.