خرید ممبر کانال ایتا

اطلاعات سفارش

نکات خرید عضو کانال ایتا :

1- آیدی کانال ایتا شما تا پایان سفارش خرید ممبر باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی ایتا یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش ممبر شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک کانال ایتا ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این کانال تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- سرویس ممبر واقعی کانال ایتا مخلوطی از ممبر واقعی فعال و غیرفعال هستند و خرید ممبر واقعی معمولا با مقداری ریزش همراه هست، بنابراین پس از خرید ممبر واقعی ایتا ممکن هست ۱۰ الی 80 درصد از ممبر ها کانال شما را ترک نمایند و این طبیعی هست.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش ممبر کانال ایتا امکان لغو آن وجود ندارد، بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. (در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید ممبر نمایید)

اطلاعات پرداخت

محصول خرید ممبر کانال ایتا
تعداد درخواست 25 عدد
هزینه نهایی 6,250 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.