خرید فالوور فعال ایرانی اینستاگرام - موقت غیر فعال

اطلاعات سفارش

نکات خرید فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام :

1- آیدی صفحه اینستاگرام شما تا پایان سفارش خرید فالوور فعال باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اینستاگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش فالوور شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک یوزرنیم ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این یوزرنیم تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- سرویس فالوور واقعی و فعال ایرانی اینستاگرام اکثرا ایرانی هستند و خرید فالوور معمولا با مقداری ریزش همراه هست و تنها فالوور فیک ارزان هست که ریزش ندارد، بنابراین پس از خرید فالوور فعال ایرانی ممکن هست برخی از فالوئر ها شما را آنفالو کنن و این طبیعی هست.(۱۰ الی ۲۵ درصد)
4- استارت افزایش فالوور فعال اینستا کمی با تاخیر همراه خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید. (دقت نمایید صرفا ۱۵ الی ۴۰ فالوورها فعال خواهد بود و با توجه به فعال بودن فالوورها، سرعت ارسال بسیار کم هست و روزانه ۱۰۰ الی ۲۰۰ عدد خواهد بود)
5- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش فالوور فعال امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید فالوئر نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید فالوور ایرانی واقعی و فعال اینستاگرام
تعداد درخواست 50 عدد
هزینه نهایی 59,950 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.