خرید فالوور فوق ارزان خارجی اینستاگرام

اطلاعات سفارش

نکات خرید فالوور خارجی اینستاگرام فوق ارزان :

1- آیدی صفحه اینستاگرام شما تا پایان سفارش خرید فالور خارجی فوق ارزان باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اینستاگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش فالوور شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک یوزرنیم ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این یوزرنیم تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- سرویس فالوور فوق ارزان خارجی اینستاگرام مخلوطی از فالوور واقعی خارجی فعال و غیرفعال هستند و با توجه به ارزان بودن این سرویس 10 الی 40 درصد ریزش محتمل خواهد بود.
4- استارت افزایش فالوور فوق ارزان خارجی اینستاگرام به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید.
5- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش فالوور اینستاگرام امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید فالوئر نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید فالوور خارجی فوق ارزان اینستاگرام 🔥
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 3,000 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.