خرید فالوور روبیکا (روبینو)

اطلاعات سفارش

نکات خرید فالوور باکیفیت روبیکا (روبینو) :

1- آیدی صفحه روبیکا شما تا پایان سفارش خرید فالور روبیکا باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اکانت روبیکا یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش فالوور شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک یوزرنیم ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این یوزرنیم تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- سرویس خرید فالوور روبیکا معمولا با مقداری ریزش همراه هست، بنابراین پس از خرید فالوور ممکن هست برخی از فالوئر ها شما را آنفالو کنن و این طبیعی هست.
4- استارت افزایش فالوور روبیکا به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید.
5- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش فالوور روبیکا امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش فالور روبیکا نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید فالوور واقعی روبیکا (روبینو)
تعداد درخواست 25 عدد
هزینه نهایی 1,500 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.