خرید فالوور ارزان ایرانی اینستاگرام

اطلاعات سفارش

نکات خرید فالوور اینستاگرام ارزان ایرانی:

1- آیدی صفحه اینستاگرام شما تا پایان سفارش خرید فالور ارزان ایرانی باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اینستاگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش فالوور شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- سرویس فالوور ایرانی ارزان اینستاگرام مخلوطی از فالوور واقعی ایرانی و خارجی فعال و غیرفعال هستند و خرید فالوور معمولا با مقداری ریزش همراه هست و تنها فالوور فیک ارزان هست که ریزش ندارد، بنابراین پس از خرید فالوور اینستاگرام باکیفیت ایرانی ممکن هست برخی از فالوئر ها شما را آنفالو کنن و این طبیعی هست.
3- استارت افزایش فالوور اینستاگرام به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش فالوور اینستاگرام امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید فالوئر نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید فالوور ایرانی ارزان اینستاگرام
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 3,500 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.