خرید ممبر واقعی ایرانی کانال تلگرام

اطلاعات سفارش

نکات خريد ممبر تلگرام ایرانی واقعی با کیفیت و ارزان :

1- استارت افزایش ممبر تلگرام به صورت آنی خواهد بود و صرفا برای کانال هایی که شماره تلفن ایرانی داشته باشند انجام می شود و اد به صورت اجباری هیدن خواهد بود.
2- آیدی کانال تلگرام شما تا پایان سفارش خرید ممبر باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی تلگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش ممبر شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
3- سرویس ممبر واقعی کانال تلگرام مخلوطی از ممبر واقعی فعال و غیرفعال هستند و خرید ممبر واقعی معمولا با مقداری ریزش همراه هست و تنها ممبر فیک ارزان هست که ریزش ندارد، بنابراین پس از خرید ممبر ارزان واقعی ممکن هست برخی از ممبر ها کانال شما را ترک نمایند و این طبیعی هست.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش ممبر تلگرام امکان لغو آن وجود ندارد. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید ممبر نمایید)

اطلاعات پرداخت

محصول ممبر ایرانی تلگرام
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 18,000 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.