خرید بازدید استوری اینستاگرام

اطلاعات سفارش

نکات خرید بازدید استوری اینستاگرام:

1- آیدی صفحه اینستاگرام شما تا پایان سفارش خرید ویو استوری باید بدون تغییر بماند، در اثر تغییر آیدی اینستاگرام در زمان انجام سفارشات، سفارش ویو اینستا شما با مشکل روبه رو خواهد شد.
2- صفحه اینستاگرام شما در هنگام انجام سفارش باید در حالت عمومی قرار داشته باشد.در صورتی که آیدی اینستاگرام شما خصوصی باشد، مسئولیت عدم انجام سفارش بازدید بر عهده شماست.
3- چند سفارش همزمان برای یک استوری ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این استوری تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
4- استارت افزایش ویو استوری اینستاگرام به صورت آنی خواهد بود.
5- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش خريد ویو استوری اينستاگرام امکان لغو آن وجود ندارد، بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش بازدید استوری اینستاگرام نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید ویو (بازدید) استوری اینستاگرام
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 1,500 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.