خرید ممبر واقعی ارزان کانال تلگرام ایرانی

اطلاعات سفارش

نکات خرید ممبر واقعی کانال تلگرام ایرانی ارزان :

1- استارت افزایش ممبر ارزان کانال تلگرام به صورت آنی خواهد بود و صرفا برای کانال هایی که شماره تلفن ایرانی داشته باشند انجام می شود.
2- آیدی کانال تلگرام شما تا پایان سفارش خرید ممبر ارزان باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی تلگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش ممبر شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
3- سرویس ممبر ارزان کانال تلگرام مخلوطی از ممبر واقعی فعال و غیرفعال هستند و خرید ممبر ارزان معمولا با مقداری ریزش همراه هست و تنها ممبر فیک ارزان هست که ریزش ندارد، بنابراین پس از خرید ممبر ارزان واقعی ممکن هست 5 الی 60 درصد از ممبر ها کانال شما را ترک نمایند و این طبیعی هست.
4- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش ممبر کانال تلگرام امکان لغو آن وجود ندارد، بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. (در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید ممبر نمایید)

اطلاعات پرداخت

محصول خرید ممبر ارزان کانال تلگرام ایرانی
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 12,000 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.