خرید فالوور 100 درصد ایرانی اینستاگرام

اطلاعات سفارش

نکات خرید فالوور اینستاگرام 100 درصد ایرانی :

1- آیدی صفحه اینستاگرام شما تا پایان سفارش خرید فالور باید بدون تغییر و پابلیک بماند، در اثر تغییر آیدی اینستاگرام یا خصوصی کردن در زمان انجام سفارشات، سفارش فالوور شما با مشکل رو به رو خواهد شد.
2- چند سفارش همزمان برای یک یوزرنیم ثبت ننمایید و صبر نموده تا سفارش بر روی این یوزرنیم تکمیل گردد و سپس مجدد ثبت سفارش نمایید.
3- سرویس فالوور 100 درصد ایرانی اینستاگرام اکثرا ایرانی هستند و خرید فالوور معمولا با مقداری ریزش همراه هست و تنها فالوور فیک ارزان هست که ریزش ندارد، بنابراین پس از خرید فالوور پنجاه درصد ایرانی ممکن هست برخی از فالوئر ها شما را آنفالو کنن و این طبیعی هست. (* توجه : با توجه به محدودیت های اینترنت و اینستاگرام در ایران کیفیت این سرویس کمی کاهش یافته)
4- استارت افزایش فالوور اینستاگرام به صورت آنی خواهد بود و صرفا در صورتی که تاخیر در استارت سفارش بیشتر از 12 ساعت شد تیکت ارسال نمایید. (دقت نمایید با توجه به ایرانی بودن کامل فالوورها، سرعت ارسال بسیار کم هست)
5- طبق قوانین سایت و پذیرش این قوانین توسط شما، بعد از ثبت سفارش فالوور اینستاگرام امکان لغو آن وجود ندارد بنابراین بهتر هست در تعداد کم تست نمایید و در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید در تعداد بالاتری ثبت سفارش نمایید. ( در صورتی که اشتباها سفارشی را ارسال کرده اید ۱۵ الی ۶۰ ثانیه فرصت برای لغو آن وجود دارد که می توانید از قسمت سفارشات من در پنل کاربری اقدام به حذف سفارش خرید فالوئر نمایید )

اطلاعات پرداخت

محصول خرید فالوور 100 درصد ایرانی اینستاگرام
تعداد درخواست 100 عدد
هزینه نهایی 19,900 تومان

پرداخت امن توسط کلیه کارت های عضو شتاب توسط معتبرترین درگاه های پرداخت انجام میگیرد.

قوانین سایت را مطالعه و آنها را قبول دارم.
کليه حقوق محصولات و محتوا برای کافه فالوور محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.