واقعا چه کسانی نیازمند خرید ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام هستند. در جواب به این سوال بطور مختصر میتوان گفت

مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی که میخواهند پست ویدویی خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنند.
 • کسانی که میخواهند با افزایش ویو برای پیج اینستاگرام خود اعتبار بیشتری کسب کنند.
 • کسانی که میخواهند با خرید ویو پست اینستاگرام ، یک پست ویدویی یا یک مطلب خاص را به همگان نمایش دهند.
 • افرادی که با خرید بازدید اینستاگرام میخواهند سبب افزایش آمار و ارتقای رتبه پیج خود شوند.
 • افرادی که در مسابقات اینستاگرامی شرکت میکنند و باید بیشترین تعداد ویو (بازدید) را جذب کنند.
 • کسانی که تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تعداد ویو را برای پستشان دریافت کنند.
 • شرکت ها و برندهایی که با افزایش ویو اینستاگرام تمایل به اعتبار بخشی به پیج خود را دارند.
 • افرادی که میخواهند با خرید ویو بیش از پیش شناخته شوند و به شهرت بیشتری دست پیدا کنند.
 • پیج های اینستاگرامی که نیازمند افزایش بازدید بصورت کاملا ارگانیک و واقعی میباشند.

برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

سرویس افزایش ویو اینستاگرام 

👁 بازدید واقعی و ایرانی 

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام
خرید view instagram

با خرید بازدید اینستاگرام برای ویدئو های پیج خود ، می توانید اعتبار پیج را نزد کاربران افزایش دهید ، به این صورت که اگر بلاگر هستید ، می توانید مشتریان تبلیغاتی زیادی برای هر پست خود جذب کنید. ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام
به عنوان مثال اگر فود بلاگر هستید ، می توانید با ارسال بازدید به ویدئو های خود ، خود را نزد دیگر رستوران ها با اعتبار کنید ، زیرا رستوران ها به دنبال فود بلاگر هایی هستند که ویدئو های آنها بازدید زیادی دارد و این یک تبلیغ خوب برای پیج خود میباشد! و میتوانید ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام خود را بالا ببرید.

خرید ویو اینستاگرام چیست و چرا ویو اینستاگرام میخریم؟

در واقع به منظور افزایش بازدید های ویدیو شما در اینستاگرام توسط کاربران ایرانی و فعال استفاده می شود. استفاده از سرویس افزایش ویدیو اینستاگرام کافه فالوور باعث می شود تا اینستاگرام ارزش ویژه ای برای ویدیو شما قائل شود و در پی آن شانس شما برای نمایش ویدیوتان در اکسپلور اینستاگرام افزایش می یابد.

 مطمئن ترین و سریع ترین روش برای افزایش فالوور و پیشرفت پیج : خرید فالوور .

به ویدیو های خود در اینستاگرام اعتبار ویژه ای ببخشید و بهبود رتبه پیدا نمایید

ویو اینستاگرام (view)، یا همان بازدید اینستاگرام که مربوط به پست های ویدیویی در اینستاگرام می باشد نمایشگر تعداد افرادی است که از آن ویدیو کلیپ در اینستا بازدید کرده اند. پس با خرید بسته های افزایش ویو کافه فالوور آمار view پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید و بهبود ببخشید.

استفاده از سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام چه سودی داره؟

ببینید اول از همه یک نکته خیلی مهم وجود داره که دلسوزانه خدمت شما کاربرای محترم و عزیز کافه فالوور عرض میکنم . ارزش ویدیو در اینستاگرام خیلی بالاست! یعنی چی؟ یعنی اینکه تاثیرگذاری ویدیو در اینستاگرام خیلی خیلی بیشتر از عکس هاست. این رو آمار ثابت کرده و احتمالا خودتون هم میدونید ? البته که تهیه یک ویدیو بی نقص و جذاب همیشه سخت تر از تهیه یک عکس می باشد. ولی با این حال ارزشش رو داره که مدت زمان بیشتری صرف ساخت یک ویدیو خیلی باحال بکنید.  البته زمانی به ارزشش پی خواهید برد که بازده خیلی خوبی از اون ویدیو مشاهده کنید …

 سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام
سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام

حالا بازده خوب یعنی چی ؟

هنگامی که یک پست خوب میگذارید و مشارکت بالا می رود این بیانگر بازده است . به طور مثال یک ویدیو عالی آپلود میکنید . توی زمان نسبتا کوتاهی آمار مشارکت فالووران بالا میره.

 اگر نیاز به خرید لایک واقعی دارید، کلیک کنید

حالا شاید بپرسید آمار مشارکت یعنی چی؟

منظور مشارکت (Engagement) کاربران اینستاگرام با یک پست است مثل اکشن هایی نظیر مشاهده کردن آن پست (view) ، لایک آن (Like) ، کامنت قرار دادن برای آن  (comment) ، منشن کردن افراد دیگر در قسمت کامنت آن پست (Mention) ، ارسال آن برای دیگر کاربران (Forward) ، سیو کردن (Save) و … اعمالی نظیر این ها ! این ها همه نشان دهنده مشارکت بالای کاربران با پست شما می باشد . هدف اصلی هم همین است ! افزایش مشارکت یا همان Engagement.

عکس یا ویدیویی که نرخ مشارکت در آن بالا باشد محبوبیت بسیار زیادی بدست میاورد

یکی از فاکتور های تاثیرگذار در افزایش نرخ مشارکت کاربران ، که در پاراگراف بالا خدمتتون عرض کردم ، افزایش ویو – view پست می باشد

با خرید بسته های افزایش ویو کافه فالوور ویدیو خود را محبوب نمایید

 به صورت کاملا واقعی فالوور های پیجت رو افزایش بده : فالوور واقعی و ایرانی

با خرید بسته های افزایش ویو کافه فالوور ویدیو خود را محبوب نمایید

افزایش ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام شما به سبک کافه فالوور

کافه فالوور با بیش از ۳ سال سابقه خدمت رسانی در زمینه خدمات جانبی اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ و افزایش و بهبود رتبه و رنک پیج های اینستاگرامی مفتخر است اعلام کند که تا به اینجای کار توانسته است بیش از ۱۰۰ پیج اینستاگرامی از جمله “حواشی هنرمندان” و “ویدیوهایِ دیدنی و دانستنی” و .. را به جایگاه و رتبه بسیار عالی برساند و در جهت افزایش بازدید ویدیو و افزایش لایک اینستاگرام یک شتاب دهنده بسیار عالی برای آنها باشد

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام ، با اکانت های با کیفیت و تاثیر گذار

شاید برای شما هم جالب باشه که بدونید کیفیت اکانت ها ، از نظر اینستاگرام یک فاکتور مهم به حساب میاید

به زبان خودمونی بخوام بگم : یعنی اینستاگرام خیلی براش مهمه که اکانت ها با کیفیت هستن یا نه ! و از نظر اینستاگرام اکانت های با کیفیت باید تاثیرگذار تر باشند و البته که هستند ! یعنی خیلی مهمه که افرادی که شما را لایک میکنند یا ویدیو شما را مشاهده میکنند دارای اکانت با کیفیت باشند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما و در نتیجه بهبود رنک و رتبه پیج شما بگذارند ! این تاثیرِ غیر قابل انکار میتواند تا درصد بسیار زیادی احتمال وارد شدن پست شما به اکسپلور را افزایش دهد!

 ارزان ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام ؛ فالوور فیک و ارزان .

حالا شاید براتون سوال شه چه چیزی کیفیت اکانت رو مشخص میکنه ! چند فاکتور مهم هست که میتونه کیفیت بالا یا پایین رو برای یک اکانت رقم بزنه که با توجه به اون ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام شما بالا بره.

عکس پروفایل اکانت های بازدید کننده

یک فاکتور نه چندان مهم ولی حائز اهمیت از نظر اینستاگرام عکس پروفایل می باشد ! البته عکس پروفایل به صورت مستقیم تفاوتی برای اینستاگرام ندارد ولی با این حال تجربه نشان داده افرادی که در پیج شما مشارکت دارند بهتر است واقعی به نظر برسند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما بگذارند .. از این رو تمامی اکانت های بازدید کننده از ویدیو شما دارای عکس پروفایل می باشند!

 اگر قصد خرید لایک ایرانی ارزان اینستاگرام دارید، کلیک کنید

 • محتوی (پست های) پیجِ اکانت های بازدید کننده

اینکه محتوی این اکانت ها به حد کافی خوب باشد ، ویو  و لایک خورده باشد و از همه مهم تر به اندازه کافی محتوی (پست) داشته باشد ! دقیقا اکانت هایی که ما از آنها برای زیاد کردن view ویدیو شما استفاده میکنیم این مشخصه را دارند

سابقه فعالیت اکانت های بازدید کننده در اینستاگرام

اینکه چند سال است که در قرعه کشی اینستاگرام نام نویسی کرده اند و فعالیت دارند ! اکانت هایی که از ویدیو شما دیدن میکنند و باعث افزایش ویو ویدیو شما می شوند همگی دارای سابقه بیش از ۴ سال می باشند

 اگر قصد خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام  دارید، کلیک کنید

از همه مهم تر ! فعالیت اکانت های بازدید کننده

اینکه چقدر این اکانت ها فعال هستند و با سایر پیج ها و کاربران مشارکت دارند . اکانت های بازدید کننده ویدیو شما همگی دارای فعالیت هستند

 سرویس افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام ، ارزان تر از همیشه و همه جا

تقریبا همه ما ایرانی ها به دنبال محصول ارزان میگردیم و خیلی از مواقع قیمت بسیار پایین یک محصول یا کالا باعث می شود از کیفیت آن قافل شویم ! ولی صادقانه و قلبا خدمت شما عزیزان عارض می شویم که علاوه بر کیفیت بسیار بالا ، قیمت ارزان و کاملا اقتصادی بودن را ضمیمه محصولات و خدماتمان کرده ایم تا فقط و فقط رضایت مشتریان پشت و پناهمان باشد.

 اگر قصد افزایش لایک صد درصد ایرانی اینستاگرام دارید، کلیک کنید

البته قیمت یک محصول یا خدمت نسبی است و به نسبت کیفیت آن میتوان مقدار آنرا سنجید که زیاد است یا کم ؟ ارزان است یا گران ؟ و به این ضرب المثل می رسیم که “هر ارزانی بی علت نیست” ! البته این ضرب المثل در مورد خدمات کافه فالوور نیز صدق میکند ! بله ! ارزان بودن خدمات بازدید ویدیو ایرانی کافه فالوور نیز دلیل دارد و صد البته که بی علت نیست ! دلیل آن هم ۲ مورد است:

 • قیمت های کاملا رقابتی و حرفه ای در مارکت ویو – بازدید اینستاگرام
 • جلب رضایت مشتری و وفاداری ایشان با توجه به ارائه خدمات ارزان و با کیفیت

در ضمن ، کافه فالوور یک گارانتی خیلی شیک و با کلاس را ضمیمه خدمات و سرویس های خود کرده تحت عنوان “گارانتی عودت وجه در صورت نارضایتی مشتری” که در باکس بعد بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

 سریع ترین راه برای رسیدن به فالوور میلیونی اینستاگرام : فالوور خارجی و سریع  .

افزایش بازدید ویدیو ، با بازدید کننده های کاملا ایرانی اینستاگرام

بازدید کننده ها همگی ایرانی می باشند و از این نظر تاثیر بسیار مثبتی برای رنک پست و پیج شما خواهد داشت ! زیرا یکی از مسائلی که اینستاگرام به آن اهمیت می دهد و از آن برای سنجش اعتبار یک پست به منظور وارد کردن آن پست به اکسپلور اینستاگرام استفاده میکند ، موقعیت جغرافیایی (location)  اکانت های بازدید کننده می باشد ! مهم است که بازدید ها ایرانی باشند تا اعتبار پست شما بیشتر شود و در نتیجه پست ویدیویی شما بین پست های هموطنانتان در اکسپلور نمایان شود ..

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام فوری و سریع

یکی از عواملی که کیفیت و به اصطلاح خوب بودن یک خدمت یا سرویس خدمات جانبی را مشخص میکند سرعت انجام آن خدمت است ! بازدید های خریداری شده توسط شما روی ویدیو مورد نظرتان ، سریع تر از آنچه که فکر میکنید اعمال می شوند.

 بهترین راهکار برای جلوگیری از ریزش فالوور و نابودی کسب و کار : فالوور میکس ایرانی و خارجی .

وقتی میگیم فوری یا پرسرعت منظور چیست؟

این ویو ها در سریع ترین زمان ممکن و به صورت فوری انجام خواهند شد! از یک ربع تا یک روز

رو چه حساب میگیم بازدید های کافه فالوور با کیفیت اند؟

در خرید هر محصولی (الی الخصوص محصولات و خدمات اینترنتی) کیفیت حرف اول رو میزنه !! کافه فالوور کیفیت بالای خدمات خود را به مشتریان ضمانت میکند ! در این قسمت صحبت از کیفیت خدمات مربوط به سرویس افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام می باشد . چند فاکتور مهم برای سنجیدن کیفیت این خدمات ارزنده لازم است خدمتتان گفته شود :

۱- کیفیت ویو ها – اکانت های بازدید کننده

در خرید ویو ، مخصوصا الان که الگوریتم و هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار پیشرفت کرده است ، طبیعی بودن ویو ها و  بازدید کننده ها (اکانت های بازدید کننده) امری بسیار مهم به حساب میاید . چرا که با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام (از تاریخ ۳ آذر ۹۷ به بعد اینستاگرام بیانیه ای در خصوص از بین بردن فالوور های فیک داد) اینستاگرام قصد دارد تا فالوور های فیک را مسدود سازی نماید . بنابراین کیفیت اکانت های بازدید کننده و به طور کلی اکانت ها یک فاکتور مهم به حساب میاید و اگر اکانت های بازدید کننده فیک باشند و یا بی کیفیت ، به زودی و در آینده ای بسیار نزدیک شاهد ریزش شدید بازدید ها (و به طبع ریزش آبرو و حیثیت) خواهید بود . خب فکر میکنم منظورمان را از این تفاسیر و صحبت ها گرفته باشید که چیست !؟ کافه فالوور از بهترین و با کیفیت ترین اکانت های طبیعی و ایرانی جهت اعمال ویو بروی پست مورد نظر شما استفاده میکند.

۲- گارانتی پکیج های افزایش بازدید کافه فالوور

ضمانت عودت (بازگرداندن) وجه در صورت نارضایتی مشتری توسط کافه فالوور ! همانطور که در بالا عرض کردیم کیفیت بازدید ها بسیار بالاست و به هیچ عنوان حتی ۱% هم ریزش نخواهند داشت ! کافه فالوور از کیفیت و نتیجه کار خود اطمینان دارد ، از این رو به مشتریان عزیز این ضمانت را می دهد که در صورت ریزش ویو ها (حتی ۱%) و یا عدم رضایت از نتیجه ویو ها ، کل مبلغ پرداخت شده توسط ایشان را تمام و کمال به ایشان باز میگرداند یا به اصطلاح عودت می نماید .

۳- کمک به نمایش ویدیو در صفحه اکسپلور اینستاگرام

کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

خرید پکیج های “افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام” مناسب چه کسانی است؟

سرویس افزایش بازدید ویدیو ایرانی کافه فالوور در چه مواردی استفاده می شود ؟ هدف مشتریان از خرید و استفاده از “بازدید ویدیو کافه فالوور ” چیست؟ مخاطب “بازدید ویدیو کافه فالوور ” اغلب چه کسانی هستند؟ این سوالات ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد. اینکه این بازدید ها اصلا چه کاربردی دارند؟ در زیر مواردی که اغلب مشتریان به آن منظور ویو تهیه میکنند را برای شما ذکر میکنیم. البته اینها بخشی از دلیل انتخاب سرویس ویو کافه فالوور می باشد و بدیهی است هر فرد می تواند دلایل خودش را برای استفاده از یک محصول داشته باشد:

دسته بندی خرید ویو اینستاگرام

 • افرادی که در مسابقات اینستاگرامی شرکت کرده اند و مشتاق به دریافت بازدید بیشتر به منظور کسب امتیاز بیشتر در آن مسابقه هستند
 • افرادی که در چالش های مختلف اینستاگرامی شرکت کرده اند و بدین جهت از سرویس افزایش ویو اینستاگرام کافه فالوور استفاده می کنند
 • افرادی که میخواهند به یکی از پست های ویدیوییِ اینستاگرامیِ خود اعتبار و جلوه ای ویژه ببخشند
 • افرادی که یکی از پست های آنها کمتر از باقی پست ها ویو خورده است و نمی خواهند که آن پست کمرنگ جلوه کند (یا هر دلیل شخصی دیگری)
 • افرادی که قصد بالا آوردن یک پیج اینستاگرامی را در کمترین زمان ممکن دارند
 • شرکت ها و موسسه هایی که محتوی پیج آنها به گونه ایست که کلا کم ویو میخورد
 • پیج هایی که محتوی ویدیویی تولید میکنند و نیاز به افزایش ویو برای پست های خود دارند
 • افرادی که قصد دارند تا با بازدید های با کیفیت پست آنها به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند

توضیحات بیشتر .. کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

پیشنهاد جالب برای خرید ویو

اصلاً نیاز نیست به این فک کنید که چه کسانی نیاز به خرید ویو اینستاگرام دارند. در واقع مهم نیست که شما به‌عنوان اینفلوئنسر فعالیت می‌کنید یا قرار است در قالب شرکت برندسازی خود را انجام دهید. مهم این است که شما برای پیشرفت تصمیم جدی بگیرید . کفش‌های آهنین خود را به پا کنید و در این مسیر قدم بردارید. قدم گذاشتن در مسیر پر فراز و نشیب اینستاگرام نیاز به تجهیزات دارد . یکی از این تجهیزات بازدید اینستاگرام است.

پیشنهاد ما در کافه فالوور به شما این است که با خرید بازدید برای اینستاگرام خود در این مسیر شروعی طوفانی داشته باشید و بتازید که موفقیت در انتظار رسیدن شما است. زمانی که شما تصمیم به خرید ویو پست یا هر نوع بازدید که در اینستاگرام فک می‌کنید، می‌گیرید مزایای بی‌شماری به سمت شما روانه می‌شود. به‌عنوان مثال فالوورهای ارگانیک به سمت شما جذب خواهند شد.

چگونه چنین اتفاقی میفتد؟ خب حق دارید کمی دور از تصور است. به همین جهت پیش از انتخاب بسته بازدید در اینستاگرام تمامی بخش‌های این صفحه را بخوانید که در نهایت متوجه شوید که چرا می‌گوییم کلید برنده شدن شما در دستان ماست و آن را با قیمتی ارزان در اختیارتان قرار می‌دهیم. خب پیش از هر چیزی بریم نگاهی بندازیم که متوجه شویم چرا باید بازدید را در اینستاگرام بخریم؟

چرا خرید ویو اینستاگرام را انجام دهیم؟

اصلی‌ترین برای خرید بازدید ویدیو یا ویو لایو و هر نوع بازدیدی که فکرش را می‌کنید، این است که به دیگران و اینستاگرام نشان دهید، محبوب هستید. در نتیجه با شروعی قدرتمند قرار است برای شهرت خود قدم بردارید و نامتان را جاودانه کنید. معادله بسیار ساده است، زمانی که شخصی می‌بیند شما بازدید کننده بالایی دارید، به این نتیجه می‌رسد که قطعاً اطلاعات ارزشمندی در این صفحه وجود دارد که ممکن است او از آن بی‌خبر بوده باشد و شما را دنبال می‌کند. مهم‌ترین مزیت‌های خرید ویو اینستاگرام به شرح زیر است.

در زمان خود صرفه جویی کنید

اگر به دنبال دیده شدن به‌صورت ارگانیک هستید، باید بگوییم که علاوه بر تلاش بسیار زیاد با توجه به نحوه افزایش ویو باید مدت زمان طولانی را برای دیده شدن خود در نظر بگیرید که این همه چیز را سخت و طاقت فرسا می‌کند. به همین جهت با خرید ویو اینستاگرام در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید و با سرمایه‌گذاری اندک روی پیج خود فرصت دیده شدن را به خودتان و کسب‌وکارتان هدیه می‌دهید. این عالی نیست؟ در زمان کوتاه موفق شدن آرزوی همه ما است.

اعتبار برند خود را افزایش دهید

 مخاطبان در طول روز زمان بسیار زیادی را برای جستجو در اینستاگرام می‌گذارند و هیچ کسی نمی‌بیند که پیج تازه تأسیس شده است یا سال‌هاست فعالیت می‌کند. در نتیجه با دیدن بازدید پایین ویدئو یا لایو به‌سرعت پیچ را ترک می‌کنند و این موضوع را پای بی‌محتوا بودن و نامربوط بودن صفحه می‌گذارند. در نتیجه شما هر روز بیشتر ناامید خواهید شد. اما با افزایش بازدید اینستاگرام بدون آنکه حرفی زده باشید به مخاطب خود نشان می‌دهید که برند شما اعتبار دارد و می‌توانند به شما اعتماد کنند.

با مخاطبان خود تعامل برقرار می‌کنید

یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما در اینستاگرام با آن مواجه هستیم، رشد شدید و سریع پیج‌هایی است که هر روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. این موضوع سبب این شده است که احتمال برقراری تعامل بشدت کاهش پیدا کند. در کنار این موضوع هر اندازه تعامل پیج با مخاطب بیشتر باشد، اینستاگرام فرصت ایده‌ال تری را در اختیار صفحه برای دیده شدن قرار می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین فاکتورها به‌عنوان تعامل مخاطب با پیج زمان بازدید و تعداد ویو پست یا هر نوع مدیایی است که در این شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. در نتیجه شما با خرید این بسته‌ها تعامل صفحه خود را در اینستاگرام افزایش داده‌اید و این سبب افزایش تعامل ارگانیک و در نتیجه دیده شدن شما می‌شود.

در رقابت با همکاران خود پیروز می‌شوید

فرض کنید قرار است پکیج آموزشی را از اینستاگرام به خرید. پس از بررسی چندین پیج را که مطرح هستند پیدا می‌کنید. روی پست معرفی بسته می‌روید. کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ بسته‌ای که بازدید ویدئو آن بالا است یا بسته‌ای که بازدید پایینی دارد؟ قطعاً بسته نخست را انتخاب می‌کنید. زیرا تعداد بازدید به شما می‌گوید که پیج نخست قطعاً قدمت بیشتری دارد و افراد بیشتری از پکیج آموزشی آن استفاده کرده‌اند که تا به این حد بازدید روی ویدئو خورده است. به همین جهت اگر به دنبال برنده شدن در رقابت با کسب‌وکارهای مشابه خود هستید، باید خرید ویو اینستاگرام را در اولویت خود قرار دهید.

افزایش درخواست برای تبلیغات

اگر یکی از افرادی هستید که از راه تبلیغات در اینستاگرام کسب درآمد می‌کنید، باید بدانید که خرید بازدید به نوعی به مخاطبان شما که قرار است تبلیغات خودشان را به شما بسپارند، نشان می‌دهد که صفحه شما اعتبار دارد و قرار است از آن بازخورد مناسبی دریافت کنند. در نتیجه اعتماد آن‌ها بیشتر خواهد شد.

رشد ارگانیک را تجربه خواهید کرد

اگر روی محتوای خود پیش از خرید ویو اینستاگرام کار کرده باشید و محتوایی را که ویژگی‌های ویروسی شدن را داشته باشد، بسازید. به احتمال قوی با شتاب اولیه خرید بسته‌ها پیج شما به افراد بسیاری نمایش داده می‌شود که اگر آن‌ها پست را به اشتراک بگذارند شما شاهد پخش شدن پست یا ویدئو به‌صورت ویروسی خواهید بود و این یعنی در اکسپلور حضور پیدا کرده‌اید و دقیقاً اتفاقی که منتظر آن بوده‌اید، افتاده است.

چرا کافه فالوور را برای خرید ویو اینستاگرام انتخاب کنیم؟

به هر حال شما باید پیش از خرید به ما اعتماد کنید که فرصت ارائه خدمات را داشته باشیم. به همین علت با دقت مزیت‌های ما را بخوانید که خیالتان پیش از خرید کردن از ما راحت شود و با اعتماد خرید خود را انجام دهید.

ما جدیدترین سرویس‌ها را ارائه می‌دهیم

اینستاگرام روز به روز در حال تغییر و پیشرفت است. همچنین استفاده از امکاناتی چون خرید ویو igtv و غیره اگر بر اساس الگوریتم‌ها نباشد، صفحه شما دچار خسارت می‌شود. به همین جهت ما هر روز در تلاش هستیم که به‌روز‌رسانی‌های اینستاگرام را به‌دست بیاوریم و بر طبق آن سرویس‌های خود را به روز کنیم که پیشرفت شما را ببینیم و از آن لذت ببریم.

کاربران ما حقیقی هستند

همانطور که می‌دانید به محض اینکه اینستاگرام متوجه شود شما از طریق ربات‌ها بازدید خود را ایجاد کرده‌اید. برای صفحه محدودیت می‌گذارند و گاهی این صفحه دیگر برای کار کردن به درد نمی‌خورد. بازدید رباتی به معنای بازدید صفحاتی در اینستاگرام است که هیچ فالووری ندارند و هیچ کسی را فالوو نکرده‌اند. در نتیجه اگر تعداد این بازدیدکننده‌ها در پیج شما بالا باشد، پلتفرم اینستاگرام آن را تشخیص می‌دهد و شما را تحت نظر قرار می‌دهد و در صورت ادامه پیدا کردن برای صفحه شما محدودیت‌هایی را در نظر می‌گیرد.

ما به شما گارانتی ارائه می‌دهیم

پس از خرید از ما نیاز نیست که نگران افزایش بازدید خود باشید. ما به شما گارانتی می‌دهیم که ویو اینستاگرام را در نوع خود دریافت کنید و از مزایای آن لذت ببرید. البته توجه داشته باشید که پیج شما در زمان سفارش باید در حالت عمومی قرار داشته باشد که بازدیدکننده‌ها بتوانند بازدید را انجام دهند. ما در مقابل این موضوع مسئولیتی نداریم. اما در قبال تعداد بازدیدکننده‌ای که خریده‌اید مسئول هستیم که به همان تعداد بازدید به شما ارائه دهیم و این در حالتی است که پیج شما روی پابلیک باشد.

در زمانی کوتاه بازدید شما افزایش پیدا می‌کند

زمان اعمال بسته‌ها روی صفحه شما کاملاً بستگی به بسته‌ای که خریده‌اید دارد. به‌عنوان مثال در خرید بازدید لایو پس از 5 تا 10 دقیقه بازدیدکنندگان ما در لایو شما حضور پیدا می‌کنند. اما در ویدئو با تعداد بازدید بالا ممکن است این زمان تا نیم ساعت هم افزایش پیدا کند. افزایش زمان صرفاً یک دلیل دارد، آن هم این است که ما می‌خواهیم همه چیز طبیعی باشد و اینستاگرام به شما شک نکند.

ویو ارزان را از ما بخواهید

ما در کافه فالوور از ابتدای فعالیت تصمیم گرفته‌ایم که قیمتی را ارائه دهیم که همه بتوانند از بسته‌های افزایش بازدید اینستاگرام استفاده کنند. البته قیمتی که ما ارائه می‌دهیم، قیمت حقیقی این خدمات است و همکاران فعال در این زمینه حاشیه سود بسیار بالای را برای خود در نظر می‌گیرند که این فرصت پیشرفت را از بسیاری از دوستان می‌گیرد.

تیم پشتیبانی ما همراه شما هستند

پیش از خرید یا پس از خرید روی کمک ما حساب کنید. ما راهنمایی‌های لازم را جهت خرید ویو اینستاگرام به شما ارائه می‌دهیم که با خیال راحت منتظر رشد خود بنشینید.

چه بسته‌هایی در کافه فالوور برای افزایش اینستاگرام ارائه می‌شود؟

خدمات زیادی در سایت وجود دارد . با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید . توجه داشته باشید که خرید ویو اینستاگرام بدون استراتژی درست و کاربردی به شما کمک نمی‌کند و همانند چاقویی که است که هم می‌تواند در جراحی شفا ببخشد و هم در دعوا جان بگیرد. در نتیجه ابتدا استراتژی خود را تعیین کنید و بعد خرید ویو اینستاگرام را انجام دهید.

ما در 5 دسته محصولات خود را ارائه می‌دهیم که با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی از این دسته‌ها یا چند دسته را با یکدیگر انتخاب کنید. این کاملاً بستگی به برنامه بازاریابی که چیده‌اید، دارد.

بازدید ویدیو اینستاگرام

ما در این بسته به شما بازدید ارزان اینستاگرام را در زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت ارائه می‌کنیم . اگر ویدئو شما محتوای ارزشمندی داشته باشد، شانس شما برای دیده شدن در اکسپلور هم افزایش پیدا می‌کند.

بازدید igtv

یکی از بهترین نوع‌های خرید ویو اینستاگرام است که تأثیر بی‌نظیری روی تعامل پیج خواهد گذاشت. از آن‌جا که بازدید تلویوزیون اینستاگرام با توجه به‌مدت زمان طولانی ویدئو تعامل بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد، باید روی آن تمرکز بیشتری داشته باشید. خرید افزایش

بازدید استوری اینستاگرام

با خرید ویو استوری در اینستاگرام شما فرصت دیده شدن خود را برای فالوئرهایتان افزایش می‌دهید. در واقع هر اندازه که بازدید استوری بیشتر باشد، این پلتفرم استوری را در جایگاه بهتری در لیست استوری‌ها قرار می‌دهد و این یعنی افزایش شانس شما برای دیده شدن.

بازدید پست در اینستاگرام

هرکسی که پست می سازه و براش زحمت میکشه قطعا دوست داره ان را نمایش بدهد مخصوصا در اکسپلور اینستاگرام . برای اینکار خرید ویو پست اینستاگرام را انجام دهید و منتظر باشید که پست شما در اکسپلور نمایش داده شود.

بازدید لایو

بسیاری از افراد لایو نمیگذارند به دلیل اینکه بازدید کننده ندارند . در نتیجه شما با خرید بازدید لایو این مشکل را حل خواهید کرد. وقتیکه مخاطبان مشاهده می‌کنند که لایو شما بازدید دارد، آن‌ها هم در لایو حضور پیدا می‌کنند و این همان اتفاقی است که در انتظارش بوده‌اید.

در نهایت به‌عنوان پایانی برای بسته‌ها باید بگوییم که این خرید ویو اینستاگرام در تعدادهای متفاوتی در دسته‌بندی‌های خود انجام می‌شود. شما با توجه به آنچه که نیاز دارید یکی از گزینه های سایت را انتخاب نمایید.

ما این را در نظر گرفته‌ایم که ممکن است تعداد بازدید اینستاگرام مورد نظر شما در میان بسته‌های ما نباشد. به همین دلیل بسته‌ای به‌عنوان خرید بازدید اینستاگرام به تعداد دلخواه برای هر دسته بندی ایجاد کرده‌ایم که با توجه به آن می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

چگونه خرید ویو اینستاگرام را انجام دهیم؟

در قسمت بالای سایت چندیدن منو هست میتوانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید . و سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بمانید که بازدیدها روی صفحه شما اعمال شوند. کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

در زمان خرید لطفاً بسته‌ای را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و تعداد فالوورهای پیجتان باشد. برای رشد عجله بیش از حد نداشته باشید. درست است که خرید ویو اینستاگرام سرعت رشد شما را افزایش می‌دهد، اما هیچ‌گاه معجزه قرار نیست رخ دهد و خرید بازدید در تعداد بالا در صورتی که فالوور واقعی بالایی نداشته باشید به شما آسیب جدی وارد می‌کند.

افزایش بازدید چگونه صورت میگیرد؟

پس از خرید شما باید به ما زمان بدهید که ویو استوری یا هر بسته‌ای که سفارش داده‌اید را روی صفحه اعمال کنیم. چرا می‌گوییم زمان؟ همانطور که گفتیم قرار است همه اتفاقات طبیعی باشد و نمی‌توان به ناگهان 1000 بازدید ویدیو اینستاگرامی را در 5 دقیقه اعمال کرد. در چنین حالتی اینستاگرام به فعالیت صفحه شما مشکوک می‌شود و برایتان محدودیت‌هایی را در نظر خواهد گرفت که بعدها دردسر ساز می‌شود.

ما برای حل این مشکل راه‌حلی را در نظر گرفته‌ایم و طبق آن در مدت زمان مخصوص در بسته‌ها بازدید روی پست یا استوری اعمال می‌شود. در نتیجه از نظر اینستا همه چیز طبیعی به نظر می رسد

آیا خرید ویو اینستاگرام بی‌خطر است؟

خرید ویو اینستاگرام از کافه فالوو کاملاً برای شما امن خواهد بود. در هیچ یک از مراحل خرید ما از شما اطلاعات پیج را درخواست نخواهیم کرد. در نتیجه هیچ خطری وجود ندارد که امنیت پیج شما را تهدید کند. ما صرفاً از شما آدرس پست یا ویدئو و غیره را می‌خواهیم که بازدیدها را انجام دهیم.

چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را ببینیم؟

1- اگر جای بازدید ، تعداد لایک را نشان میدهد ، روی تعداد لایک کلیک کنید و بالای صفحه ، تعداد کل بازدید را نیز نشان میدهد(برای اینکه جای لایک ، تعداد بازدید را نشان دهد ، نیاز به افزایش لایک چه طبیعی یا خرید لایک خارجی اینستاگرام دارید )

2- دومین راه ، تبدیل اکانت به بیزنس است. با تبدیل اکانت به بیزنس در بخش professional dashboard آمار هر ویدئو یا آمار بازدید پروفایل در هر روز یا هفته را مشاهده کنید