ترفندهای جدید یوتیوب در نکات ساخت ویدیو در یوتیوب

از ترفندهای جدید یوتیوب برای ساخت ویدیو در پلتفرم یوتیوب باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید. به این ترتیب پیاده‌سازی روش‌های افزایش ویو در یوتیوب هم بیشتر جواب داده و به نتیجه خواهید رسید.

ترفندهای جدید یوتیوب
قوانین یوتیوب برای کسب درآمد

برنامه ریزی ویدیو

قبل از شروع به ساخت یک ویدیو برای یوتیوب، باید برای محتوایی که قصد ارائه آن را دارید، برنامه ریزی داشته باشید. یک استوری برد ایجاد کرده و هر صحنه یا بخش از ویدیو را در آن مشخص کنید. در مورد پیام‌هایی که می‌خواهید به مخاطبین خود برسانید، فکر کرده و موقعیت استفاده از آن‌ها را هم در این ویدیو تعیین کنید. همه این مراحل اهمیت بالایی دارند، چرا که کیفیت ویدیو در چنین شرایطی افزایش پیدا خواهد کرد. در ادامه با ترفندهای جدید یوتیوب همراه باشید .

بیشتر بخوانید:مشاهده سرویس های یوتیوب کلیک کنید

ترفندهای جدید یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

نوشتن اسکریپت ویدیو

بر اساس برنامه انتشار در کانال یوتیوب خود، شروع به نوشتن اسکریپت ویدیوی خود کنید. سعی کنید که زبان ارائه‌تان برای مخاطبین مرتبط و جذاب باشد. اگر ویدیوی شما راهنمایی را برای مبتدیان ایجاد می‌کند، از اصطلاحات فنی زیاد استفاده نکنید.

اگر هم در حال تولید ویدیوی تخصصی برای یوتیوب هستید، حتما از عباراتی استفاده کنید که مخصوص این صنعت هستند تا بینندگان هم ارتباط بهتری با آن پیدا کنند. اگر استوری برد شما کوتاه است، به فیلنامه‌های طولانی فکر نکنید، چرا که نیاز به ماندگاری بالای مخاطبین روی صفحه نمایش دارد و تجربه تماشای خوبی را ایجاد نمی‌کند.

برای خرید لایک یوتویب کلیک کنید

سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش برای کانا

ایجاد شات لیست (Shot List)

داشتن شات لیست یا همان لیست تصاویر، صاحب کانال را به توجه به جزئیات کوچک مانند نورپردازی و محل قرار گیری دوربین وا خواهد داشت. پس از اتمام نوشتن اسکریپت ویدیو، حتما یکی از این آیتم‌ها را ایجاد کنید. این روند باید شامل همه چیزهایی باشد که به ایجاد حس بهتر جهت تولید ویدیو شما کمک می‌کند. از جمله این موارد می‌توانیم به تنظیمات دوربین یا اکشن/دیالوگ مورد نیاز هر صحنه اشاره کنیم.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

سازماندهی صحنه

اگر ویدیوی شما شامل انیمیشن یا لایو اکشن بوده و گاهی اوقات هم اقدام به برگزاری لایو یوتیوب می‌کنید، هنگام ساخت ویدیوی خود به ابزارهایی نیاز خواهید داشت تا بیشتر با دنبال کنندگان یوتیوب خود تعامل داشته باشید.

پاسخ به این سوالات اهمیت زیادی دارد، چرا که به حرفه‌ ای‌تر جلوه دادن ویدیوی شما کمک خواهد کرد. همیشه روی برندسازی سرمایه گذاری کرده و به پس زمینه ویدیوهای خود هم تصاویر کوچکی را اضافه کنید تا با کیفیت بالاتری به نظر برسند.

بیشتر بخوانید: خدمات سایت کافه فالوور

آماده‌سازی شخصی

اگر خودتان هم در ویدیو نقش دارید یا فقط آن را کارگردانی می‌کنید، تمرین کردن و آمادگی قبل از ضبط اهمیت زیادی دارد و کمک می‌کند که همه چیز بدون مشکل انجام شود. وقتی صحبت از ساخت ویدیوی یوتیوب می شود، جزئیات اهمیت پیدا می‌کنند. بنابراین، در تمرین باید تمام مواردی را که ممکن است هنگام فیلم‌برداری اشتباه پیش رود را حساب کرده و روی رفع نقاط ضعف خود کار کنید.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب با ترفندهای جدید یوتیوب

ادیت ویدیوها

پس از ضبط چند صحنه از ویدیوی خود، جادوی اصلی شروع می‌شود. شما می‌توانید ادیت ویدیوهای خود را شروع کرده و همه اشتباهات کوچک یا المان‌هایی که ممکن است از نظر شما مناسب نباشند را حذف کنید. برای ادیت ویدیوهای خود وقت گذاشته و از مناسب بودن لاین‌های ویدیوی خود اطمینان حاصل کنید. باید سکانس‌هایی که در کلیت ویدیو مناسب نیستند را حذف کرده و در نهایت به یک خروجی مناسب دست پیدا کنید.

آپلود ویدیو

از ترفندهای جدید یوتیوب این است که در پلتفرم یوتیوب، می‌توانید ویدیوی خود را همراه با عنوان، تگ‌ها و توضیحات مناسب برای مخاطبین خود آپلود کنید. این مواد به مخاطبین شما کمک می‌کند که ویدیوی شما را از این طریق پیدا کرده و آن را تماشا کند.

اگر قصد آپلود بیش از یک ویدیو را در یک موضوع خاص دارید، می‌توانید لیست پخشی را برای آن ساخته و کم کم ویدیوهای آن را بیشتر کنید. می‌توانید توضیحات بیشتری به لیست پخش خود اضافه کرده و به کاربران خود کمک کنید که به‌طور موثرتری این لیست‌های پخش را تماشا کنند.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب با ترفندهای جدید یوتیوب

خدمات سایت کافه فالوور

آموزش افزایش ویو در یوتیوب

حال که با مفاهیم اولیه پلتفرم یوتیوب آشنا شدیم، بهتر است که با ترفندهای جدید یوتیوب از جمله با روند افزایش ویو در یوتیوب همراه شده و نکات مهمی را در این رابطه مطرح کنیم.

تولید محتوای جذاب

اگر ویدیوهای شما خوب نباشند، ترفندها و تبلیغات دیگر کاربرد چندانی نخواهند داشت. بنابراین، در ابتدا باید به این فکر کنید که چه محتوای قانع کننده‌ای می‌توانند بازدیدهای بیشتری را در یوتیوب برای شما داشته باشند. به سادگی باید مشخص کنید که دنبال کنندگان کانال شما چه قشر افرادی بوده و به چه محتوایی بیشتر علاقه دارند.

بعد از تحلیل درست، می‌توانید ویدیوهایی درست کنید که نیازهای‌شان را برآورده می‌سازد. این مهم‌ترین کاری است که شما در راستای افزایش فالوور یوتیوب رایگان می‌توانید انجام دهید. گراهام کاکرین یکی از یوتیوبرهای معروف با همین روش و تمرکز روی محتوای خود، توانست ۵۱ میلیون بازدید از یوتیوب به دست آورد.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

کاکرین ایده‌های ویدیوهای خود را در بخش کامنت کانال یوتیوب خود پیدا کرده و هر زمان که با بازدید مورد نظر خود مواجه نمی‌شد، از جامعه طرفداران خود سوال کرده و نظرات‌شان را در مورد ویدیوهای جدید هم می‌پرسید. این روند بسیار ساده بوده و تنها باید برای تحلیل خود زمان بگذارید.

کاکرین در این رابطه می‌گوید: «یک اتفاق شگفت انگیز زمانی رخ می‌دهد که از مردم بپرسید به چه چیزی نیاز دارند و چه می‌خواهند تماشا کنند. سپس می‌توانید خواسته آن‌ها را برطرف کرده و ویدیوی مربوطه را آپلود کنید. در این شرایط است که بازدید کنندگان فکر می‌کنند شما ذهن‌شان را خوانده و دقیقا ویدیوی مورد نظرشان را تولید کرده‌اید».

شما باید محتوایی را تولید کنید که به مشکلات بازدید کنندگان پرداخته و ایده‌هایی برای حل‌شان ارائه می‌کند. این راهی عالی برای تشکیل طرفداران وفادار به کانال شا بوده و بازدیدهای بیشتری را در یوتیوب کسب خواهید کرد. ترفندهای جدید یوتیوب

تشویق بینندگان به سابسکرایب کانال

آیا تا به حال این ضرب المثل را شنیده‌اید که «بهترین مشتریان جدید شما مشتریان قدیمی‌تان هستند»؟ به عبارت دیگر، حفظ مشتری یک راه عالی برای رشد کسب و کار است و همین موضوع در فعالیت یوتیوب هم صدق می‌کند.

به همین دلیل است که یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن بازدیدهای بیشتر در یوتیوب، تشویق کردن بینندگان فعلی به سابسکرایب، می‌تواند یکی از روش های افزایش ویو در یوتیوب باشد. با هر بار اضافه شدن سابسکرایبر، تعداد بازدیدهای هر ویدیوی جدیدی را که منتشر می‌کنید، افزایش خواهید دید. حال سوال اینجاست که چگونه سابسکرایبرهای کانال را افزایش دهیم؟

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

بهترین راه برای این منظور این است در این ترفندهای جدید یوتیوب این است که در ابتدا و انتهای ویدیوهای خود، از بینندگان خود این درخواست را مطرح کنید. صرفا از بینندگان خود نخواهید که مشترک کانال یوتیوب شما شوند. از آن‌ها بخواهید که پس از فشردن دکمه سابسکرایب، حتما زنگوله اعلان را هم روشن کرده و هنگام انتشار ویدیوی جدید، آنی از آن مطلع شوند.

به این ترتیب، به محض مشترک شدن یک بیننده، هر بار که ویدیوی جدیدی را آپلود کنید، نوتیفیکیشنی به آن‌ها ارسال خواهد شد. افزایش مشترکین مستقیما با افزایش ویو در یوتیوب ارتباط دارد و حتما باید آن را در برنامه‌های خود داشته باشید.

ایجاد لیست پخش

از روش‌های افزایش ویو در یوتیوب که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم، ایجاد لیست‌های پخش متعدد است. آمار خود یوتیوب نشان می‌دهد که «برندهایی با عملکرد برتر در یوتیوب، دو برابر بیشتر از بقیه از لیست پخش استفاده کرده و آن را تبلیغ می‌کنند». حال چرا لیست پخش تا این حد اهمیت دارد.

لیست‌های پخش دارای پخش خودکار بوده و بینندگان هم به احتمال زیاد همه ویدیوهای موجود در لیست پخش را تماشا خواهند کرد. زمانی که اقدام به ساخت لیست پخش کردید، باید تلاش خود را چند برابر کرده و تعداد ویدیوهای این لیست پخش را افزایش دهید. در واقع، این شیوه‌ای برای شناخت مخاطبین‌تان بوده و خواهید فهمید که آن‌ها از چه موضوعی بیشتر استقبال می‌کنند.

خدمات سایت کافه فالوور

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

یک مفهوم جالب در روانشناسی وجود دارد که بیان می‌کند: «درد از دست دادن چیزی دو برابر بدتر از لذت حاصل از به دست آوردن چیزی معادل آن است». به‌طور مثال، این مفهوم می‌گوید که مردم دو برابر بیشتر برای نگه داشتن ۱۰۰ دلار تلاش می‌کنند تا اینکه بیشتر به فکر به دست آوردن ۱۰۰ دلار اضافه باشند.

همین مورد در یوتیوب هم صدق می‌کند. بازدید کنندگان ویدیویی که دوست داشته‌اند را ممکن است بارها و بارها تماشا کنند تا اینکه به‌دنبال ویدیوی مشابهی باشند. اگر محتوای شما خوب باشد، بینندگان بارها آن را تماشا می‌کنند لیست‌های پخش برای دسترسی به چنین ویدیوهایی عالی بوده و به بهبود رتبه بندی جستجوی کانال شما هم کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : ترفند های اینستاگرام

این بدان دلیل است که عناوین لیست پخش فرصتی برای تکرار کلمات کلیدی قدرتمند بوده و کانال شما در وضعیت بهتری قرار خواهد داد. ساده‌ترین راه برای ایجاد یک لیست پخش در یوتیوب این است که به سراغ هر ویدیو خود رفته و با کلیک روی آیکون + در زیر ویدیو، مراتب ساخت لیست پخش را دنبال کنید.

سپس می‌توانید یک لیست پخش جدید ایجاد کرده یا آن ویدیوی را به یکی از لیست‌های پخش قدیمی خود اضافه کنید. برای افزایش ویو در یوتیوب می‌توانید لیستی از بهترین محتواهای خود را ایجاد کرده و از همین امروز آن را تبلیغ کنید.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب


تبلیغ ویدیوهای دیگر در آخر ویدیوها و استفاده از کارت‌ها

احتمالا شما هم کارت‌ها و صحنه‌های پایانی ویدیوها را دیده‌اید. این بخش ابزارهایی دارد که می‌توانید از آن‌ها برای تبلیغ ویدیوهای خود استفاده کنید تا بازدیدهای بیشتری در یوتیوب به دست آورید. این بیشتر از خرید بازدید یوتیوب کاربرد دارد و نیازی به هزینه بیشتر هم نخواهید داشت.

ابتدا باید حساب کاربری یوتیوب خود را برای دسترسی به این ویژگی‌ها تایید کنید. برای انجام این کار، روی عکس پروفایل خود در بالا راست کلیک کرده و سپس روی Creator Studio کلیک کنید. در مرحله بعد، روی تب «Status and features» کلیک کنید. در این صفحه، می‌توانید ویژگی‌های اضافی کانال یوتیوب خود را تماشا کرده و آن‌ها را تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید: افزایش ممبر تلگرام با چند روش ساده

صفحه پایانی شامل یک قاب اختصاصی بوده و می‌توانید آن را در انتهای ویدیوهای خود قرار داده و آیتم‌هایی را هم به آن اضافه کنید. کارت‌ها ابزارهایی هستند که می‌توانید آن‌ها را به‌صورت پاپ آپ در هر زمان از ویدیو تنظیم کنید. شما می‌توانید این‌ها را طوری تنظیم کنید که افراد با کلیک روی آن‌ها، به ویدیوهای دیگرتان هم دسترسی پیدا کنند.

حتی می‌توانید یک کارت نظرسنجی ایجاد کرده و از بینندگان خود پیرامون علایق‌شان سوال کنید. برای اضافه کردن صفحه‌های پایانی و کارت‌ها به ویدیوهای خود، به بخش «Creator Studio» رفته و روی «Video Manager» کلیک کنید. در ادامه هم روی Videos کلیک کنید.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

حال باید ویدیویی را که می‌خواهید کارت صفحه پایانی را به آن اضافه کنید، پیدا کرده و روی Edit کلیک کنید. در صفحه ویرایشگر این ویدیو، می‌توانید صفحه‌های پایانی و کارت‌ها را با کلیک روی آیتم‌های منو در بالای صفحه اضافه کنید. صفحه‌های پایانی و کارت‌ها ابزارهای قدرتمندی هستند و بنابراین باید اطمینان داشته باشید که بهترین موارد را انتخاب کرده و ویدیوهای مرتبط را به مخاطبین خود معرفی می‌کنید.

بیشتر بخوانید: خرید بازدید (ویو) ویدئو یوتیوب باکیفیت

ربات افزایش بازدید یوتیوب

در نظر داشته باشید که ربات‌هایی هم وجود دارد که توسط یوتیوبر های مختلف طراحی شده و جهت افزایش ویو در یوتیوب می‌تواند کاربردی باشد. این ربات‌ها بدون نیاز به مشخصات اکانت یوتیوب بوده و هر کدام هم برای کار خاصی توسعه داده شده‌اند.

به‌طور مثال، ربات لایک یوتیوب قابلیت ارسال همزمان بازدید و لایک در این شبکه را داشته و آمار لایک ویدیوهای شما را افزایش خواهد داد. به این ترتیب، دیگران هم ترغیب می‌شوند که روی ویدیوی شما کلیک کنند. این ربات ویدیوی شما را در کنار ویدیوهای پربازدید قرار داده و کاربران دیگر هم آن را به دوستان‌شان پیشنهاد خواهند داد.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب

ربات‌های دیگری هم مانند ربات کامنت داریم که با تنظیم آن، می‌توانید بازدید پیج خود را بالا ببرید. می‌توانید تعداد کامنت‌های ویدیوهای خود را افزایش داده و تعامل بیشتری را از کاربران دریافت کنید. این ربات همیشه آنلاین بوده و تسک‌های دیگری را هم می‌توانید روی آن تنظیم کنید.


خرید بازدید یوتیوب شدنی است؟

امروزه سایت‌های مختلفی اقدام به تولید ابزارهایی کرده‌اند که منجر به افزایش بازدید ویدیوهای یوتیوب می‌شود. این پکیج‌ها به تعداد بازدید ویدیوهای شما را افزایش داده و از افراد واقعی برای تماشای ویدیوهای شما استفاده می‌کنند.

قیمت این پکیج‌ها هم معمولا مناسب بوده و در صورت سرمایه گذاری، می‌توانید حداقل در ابتدای فعالیت کانال خود روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کنید. اگرچه، ما همچنان به شما توصیه می‌کنیم که از شیوه‌های رایگان و بدون دردسر استفاده کرده و خودتان با فعالیت بیشتر و رعایت نکات فعالیت در یوتیوب، منجر به افزایش ویو در یوتیوب خود شوید.

ترفندهای جدید یوتیوب افزایش ویو در یوتیوب

افزایش ویو در یوتیوب