اموزش فیلتر کامنت اینستاگرام ( فیلتر کلمات توهین آمیز)

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که تقریبا به تازگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ارائه شده است مربوط به فیلتر کردن کلمات در کامنت های کاربران می‌شود. به این قابلیت اصطلاحا فیلترینگ اتوماتیک کامنت اینستاگرام هم گفته می‌شود. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه استفاده از قابلیت  فیلتر کردن کلمات در کامنت اینستاگرام بپردازیم. بنابراین با بلاگ سایت خدمات شبکه های اجتماعی کافه فالوور همراه باشید.

فیلتر کامنت اینستاگرام

فیلتر کردن کامنت های حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام در ماه سپتامبر سال 2016 ویژگی جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که به آن فیلترینگ اتوماتیک کلمات در کامنت (نظرات) کاربران گفته می‌شود. با استفاده از این ویژگی، کاربر می‌تواند نسبت به فیلتر کردن کلمات خاص به کار رفته شده در کامنت کاربران اینستاگرام اقدام کند. این عمل با تعیین کلمه یا کلمات مد نظر از سوی کاربر صورت می‌پذیرد و پردازش فیلترینگ به طور اتوماتیک توسط اینستاگرام انجام خواهد شد.

آموزش فعال سازی گزینه فیلتر کامنت اینستا

نحوه فیلتر کامنت اینستاگرام

  1. به منظور فعال کردن و استفاده از این قابلیت یک گزینه جدید با عنوان hide inappropriate comments به تنظیمات بخش کامنت اینستاگرام کاربران اضافه می‌شود.
  2. ابتدا باید این قابلیت را فعال کنید.
  3. سپس باید در فیلد ارائه شده کلمات توهین آمیز یا هر کلمه‌ای که تمایل به فیلتر شدن آن را دارید وارد کنید. این کلمات را باید با استفاده از علامت کاما (,) از هم جدا سازید.
  4. پس از این مراحل با انتخاب گزینه Done تنظیمات مورد نظرتان ذخیره می‌شوند و از این پس تمام کامنت‌هایی که حاوی یکی از کلمات ثبت شده شما باشند به طور اتوماتیک فیلتر خواهند شد.

ما در این مقاله تلاش بر این داشتیم که قابلیت فیلتر کلمات توهین آمیز در اینستاگرام را برای شما کاربران عزیز آموزش دهیم، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. برای خرید فالوور میتوانید از این لینک در سایت کافه فالوور استفاده نمایید.