سرویس یوتیوب محبوب ترین و آشناترین پلتفرم جهان برای تماشای ویدیوهای آنلاین است. هر وقت فکر می کنیم میخواهیم ویدیو را تماشا کنیم اولین نامی که به ذهنمان می رسد یوتیوب است. ما به‌طور خودکار به YouTube می‌رویم تا ویدیوها، آموزش‌ها، تریلرهای فیلم و همچنین دستور العمل‌ها و آموزش های تصویری و ترفندهای ویدئو یوتیوب را تماشا کنیم.

خدمات سایت کافه فالوور

ما برای شما بهترین نکات و ترفندها و هک های یوتیوب را که برای شما جمع آوری کرده ایم، که بدانید. اگرچه ممکن است گوگل بزرگترین موتور جستجو و فیس بوک محبوب ترین سایت اجتماعی باشد، ولی یوتیوب در صدر سایت های اشتراک گذاری ویدئو قرار دارد.

ترفندهای ویدئو یوتیوب
قوانین یوتیوب برای کسب درآمد

۱. هر ویدیوی یوتیوب را در ۳ ثانیه دانلود کنید

هر لینک از ویدیویی که قصد دانلود آنرا دارید فقط کافی است بعد از عبارت www. یک ss به ابتدای URL ویدیئو اضافه کنید تا وارد سایتی با لینک های دانلود با کیفیت های مختلف را مشاهده کنید. این روش هرچند که بسیار کاربردی است ولی ایرادی که دارد محدودیت کیفیت دانلود دارد و ممکن اس شما نتوانید کیفیت بالاتر از ۷۲۰p را ذخیره کنید. پس راهکار برای دانلود ویدیئو حتی با کیفیت ۱۰۸۰p از یوتیوب چگونه است؟

برنامه ۴kdownloader یکی از محبوب ترین نرم افزار های برای دانلود ویدئو با هر کیفیتی که خواستید را برای شما فراهم میکند. برای دانلود این رم افزار داخل گوگل نام برنامه را سرچ کرده و آنرا روی سیستم ویندوز خود بارگزاری کنید.

با استفاده از ترفند یوتیوب ss شما به طور خودکار به صفحه دانلود باز خواهید گشت و در آنجا گزینه هایی برای دانلود سریع ویدیوی یوتیوب خود مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال :

https://www.ssyoutube.com/watch?v=uglmfDDcIkY

۲. تبدیل فیلم یوتیوب به گیف

درست قبل از youtube، عبارت «gif» را در ادرس تایپ کنید. شما را به YouTube GIF می برد. در اینجا می توانید طول GIF خود را تنظیم کنید و آن را دانلود کنید.

به عنوان مثال :

https://www.gifyoutube.com/watch?v=uglmfDDcIkY

 میانبرهای صفحه کلید یوتیوب

چند نکته و ترفند یوتیوب را می دانید؟ اگر نمی‌خواهید برای مدتی در حین تماشای ویدیوهای یوتیوب از ماوس استفاده کنید، از این کلیدهای میانبر استفاده کنید.

  • k – پخش/مکث
  • j – ویدیو را ۱۰ ثانیه به عقب برگردانید
  • l – فیلم به جلو سریع ۱۰ ثانیه
  • m – بی صدا کردن ویدیو
  • شماره ‘۰’ – در ابتدای ویدیو بروید
  • شماره “۱ – ۹” – به ۱۰٪ تا ۹۰٪ از ویدئو پرش کنید.

۴. پیوند به زمان خاصی در یک ویدیوی یوتیوب

این برخی از این نکات و ترفندها و ویژگی های پنهان دانلود ویدیو از یوتیوب است که احتمالاً نمی دانستید و اکنون باید آن را امتحان کنید.

اگر می خواهید یک ویدیو را از یک نقطه زمانی خاص شروع کنید یا قسمت خاصی از ویدیو را به اشتراک بگذارید، چنین گزینه ای وجود ندارد. اما به من اعتماد کنید چنین ترفند مفیدی وجود دارد، بیایید ببینیم چیست.

فقط “#t=زمانی که می خواهید ویدیو را از آنجا شروع کنید” را بعد از پیوند URL اضافه کنید. مانند پیوند #t=02m04s ویدیو با ۲ دقیقه و ۴ ثانیه شروع می شود.

به همین ترتیب، می توانید بخش خاصی از یک ویدیو را از یوتیوب در وب سایت خود جاسازی کنید. «# t=02m04s را به ویدیوی اصلی YouTube اضافه کنید و به وب‌سایت خود پیوند/پیست کنید. اکنون ویدیو از زمان ذکر شده در کد جاسازی شروع می‌شود.

به عنوان مثال :https://www.youtube.com/watch?v=uglmfDDcIkY#t=02m04s

۵. جستجوی پیشرفته YouTube

این یکی از ترفندهای جستجوی یوتیوب است از مقاله ترفندهای ویدئو یوتیوب که باید از آن آگاه باشید.

اضافه کردن # قبل از نام هنرمند و جستجوی عبارت مربوطه؛ شما به صفحه موضوع هنرمند منتقل می شوید، جایی که در بخش آلبوم همه آلبوم های مرتب شده در لیست پخش ویدیو را خواهید دید.

۶. مشاهده ویدیو های دارای محدودیت سنی در یوتیوب

می‌خواهید ویدیوهای دارای محدودیت سنی در یوتیوب را تماشا کنید، اما نمی‌خواهید وارد سیستم جیمیل خود شوید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که عبارت “watch?” را به جای “v=” قرار دهید و ویدیوها را تماشا کنید.

برای خرید لایک یوتویب کلیک کنید

سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش برای کانا

۷. یوتیوب مخصوص کودکان

برنامه YouTube Kids حاوی ویدیوهای مناسب برای کودکان است. از آنجایی که آنها نمی دانند چگونه تایپ کنند، این برنامه جستجوی صوتی و دکمه های بزرگ و رنگارنگ را ارائه کرده است که باعث می شود بچه های شما به سرعت ویدیوها را پیدا کنند. گزینه ای برای تنظیم تایمرها فرزندان شما را برای عبور از خط محدود می کند. در مورد کودکان در حال رشد، همیشه بهتر است “safety mode” را فعال کنید که محتوای غیر مناسب را از نتایج جستجو دور نگه می دارد. به صفحه YouTube بروید و “safety: on” را انتخاب کنید. برای کاربران تلفن همراه، به بخش menu >> settings (gear) >> safety mode بروید.

 تبدیل فیلم یوتیوب به MP3

شما میتوانید با وب‌سایتی به نام Peggo، ویدیوها و آهنگ‌های ابری صوتی YouTube را به mp3 تبدیل کنید و آن را دانلود نمایید.

برای ورود به وبسایت Peggo برای تبدیل فیلم یوتیوب به MP3 کلیک کنید.

یکی دیگر از مجموعه ترفند های وب به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش به جهت یادگیری مجموعه ترفند های دانلود ویدیو از یوتیوب که باید بدانید برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز ترفند مخفی ای برای یوتیوب بلدید میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله ترفندهای ویدئو یوتیوب بروزرسانی گردد. مشاهده سرویس های یوتیوب کلیک کنید