ترفندهای یوتیوب 2024

در این مقاله چندی از ترفندهای یوتیوب 2024 را بیان میکنیم . امید است که مورد رضایت شما عزیزان واقع شود. مشاهده سرویس های یوتیوب کلیک کنید

ترفندهای یوتیوب
قوانین یوتیوب برای کسب درآمد

تغییرات ظاهری جدید یوتیوب؛ از موبایل تا اپلیکیشن تلویزیون یوتیوب

دقیقا سال پیش، یوتیوب تغییرات ظاهری بسیار زیادی را در نسخه‌های تلویزیون و اپلیکیشن موبایل خود ایجاد کرد که باعث شد حس و حال متفاوتی به مخاطبان خود بدهد.

حالا یوتیوب اعلام کرده که تغییرات سال پیش، تنها شروع ماجرا بوده و امروز این تغییرات به شکل نهایی خودش درآمده است. این تغییرات بخش‌های مختلفی از نحوه نمایش ویدیوها یا ساخت آنها را شامل می‌شود که مخاطبان را بیشتر از قبل جذب این پلتفرم کند.

در ادامه این مقاله ترفندهای یوتیوب 2024 به صورت کامل برخی از بهترین قابلیت‌هایی که به تازگی به یوتیوب اضافه شده را مرور خواهیم کرد.

کنترل بیشتر هنگام مشاهده ویدیوها

کنترل بهتر صدا در اپلیکیشن موبایل

با قابلیت stable volume، در اپلیکیشن موبایل به صورت اتوماتیک، صدای ویدیوی در حال پخش کنترل می‌شود. این ویژگی می‌تواند تجربه بهتری هنگام مشاهده ویدیوها به مخاطبان بدهد و دیگر نگران افزایش ناگهانی صدا نباشند.

سرعت 2X ساده‌تر از همیشه

همه ما میدانیم که تغییر سرعت ویدیوها یکی از بهترین ویژگی‌هاییست که هنگام مشاهده ویدیوهای آنلاین باید وجود داشته باشد. حالا با این قابلیت جدید شما می‌توانید بهینه‌تر و ساده‌تر از قبل، سرعت پخش ویدیوها یوتیوب را کنترل کنید. برای تغییر سرعت ویدیو به 2X کافیست دست خود را روی ویدیو نگه‌دارید. با نگه‌داشتن دست خود سرعت ویدیو 2X میشود و زمانی که انگشت خود را بردارید به سرعت نرمال خود برمی‌گردد.

این ویژگی در نسخه وب، تبلت و موبایل یوتیوب وجود دارد و می‌توانید از آن استفاده کنید.مشاهده سرویس های یوتیوب کلیک کنید

جستجو در ویدیو

از ترفندهای یوتیوب 2024 ، برای جستجوی ساده‌تر در ویدیو و رسیدن به لحظه‌ دلخواهی که دنبال آن هستید تغییراتی در نحوه نمایش ویدیو هنگامی که به دنبال قسمت خاصی هستید در ظاهر جدید ایجاد شده که می‌توانید ساده‌تر از قبل در ویدیو به دنبال بخش مورد علاقه خود بگردید.

برای خرید لایک یوتویب کلیک کنید

سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش برای کانا

تغییرات جستجو در یوتیوب

معرفی You tab

برای دسترسی ساده‌تر و بهتر به محتواهایی که در یوتیوب مشاهده کرده‌اید، بخش Library به صورت کامل بازطراحی شده و به You تغییر پیدا کرده است. در این تب، شما می‌توانید تمامی ویدیوهایی که در گذشته مشاهده کرده‌اید، پلی‌لیست‌ها و همچنین دانلودها را یک‌جا و با یک ظاهر جدید ببینید. تب You دقیقا جایگزین تب Library شده است.

ترفندهای یوتیوب

جستجو با صدا یا موزیک

با اضافه شده قابلیت جستجو از طریق صدا، حالا می‌توانید با خواندن بخشی از موزیک مورد علاقه‌تان یا پخش کردن آن به محتواهای مربوط به آن موسیقی دسترسی پیدا کنید. این قابلیت، با استفاده از هوش مصنوعی شما به موسیقی و محتوایی که به دنبالش هستید می‌رساند.

این ویژگی چند هفته دیگر منتشر خواهد شد و در ابتدا تنها برای اپلیکیشن اندروید یوتیوب در دسترس خواهد بود. خدمات سایت کافه فالوور

طراحی‌ مدرن برای حس بهتر بازدیدکنندگان

انیمیشن هنگام سابسکرایب کانال

یوتیوب در این تغییرات جدید تلاش می‌کند که به بازدید کنندگان ویدیوها در یوتیوب حس بهتری بدهد. به همین منظور از این پس، زمانی که از یوتیوب وب یا موبایل ویدیویی را نگاه می‌کنید، صفحه ممکن است به صحبت‌های یوتیوبر واکنش نشان دهد. اگر یوتیوبر در مورد Like یا Subcribe صحبت کند، آیکون‌های لایک و سابسکرایب با یک انیمیشن جذاب واکنش نشان می‌دهند که شما را ترغیب به لایک و سابسکرایب کند. با کلیک بر روی لایک و سابسکرایب نیز انیمیشن‌های دیگری پخش می‌شود که از شما به خاطر این لطف، تشکر کند. این تغییرات در بخش کامنت و همچنین ویدیوهای جدید نیز وجود دارد. همچنین از این پس تعداد لایک و بازدید ویدیوها در ۲۴ ساعت ابتدای ویدیو به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند.

همه چیز در جزئیات است

طراحی اپلیکیشن یوتیوب در تلویزیون نیز تغییراتی داشته تا جستجو در یوتیوب برای مخاطبان ساده‌تر از گذشته شود. حالا در تلویزیون، شما می‌توانید جزئیات ویدیو را به صورت بهتری مشاهده کنید. این امکان باعث میشود که دسترسی به لایک، سابسکرایب و کامنت‌ها ساده‌تر شود. تنها کافیست بر روی عنوان ویدیو کلیک کنید تا با یک پاپ‌آپ، اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

ترفندهای یوتیوب

این تغییرات در هفته‌های آینده در دسترس قرار خواهند گرفت. یوتیوب تلاش می‌کند تا با ظاهری جدید، حس بهتری را به مخاطبان خود منتقل کند. در سایت کافه فالوور ترفندهای یوتیوب 2024 بیشتری خواهید دید.