یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام است. که کاربردها و قابلیت های مختلفی دارد . یکی  ازاین قابلیت ها که می توان به آن اشاره کرد، افزایش ویو اینستاگرام می باشد. همان گونه که می دانید امروز شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره مردم نقش بسیار بسزایی دارد. تمام افراد به روش های مختلف با شبکه های اجتماعی سروکار دارند.

روش های افزایش ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام

روش های افزایش ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام

در این سایت کافه فالوور روش های افزایش بازدید اینستاگرام را مطالعه خواهیم کرد.

1. اشتراک گذاری مطالب در اینستا

روش های مختلفی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد. شما از طریق تبلیغات می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. برای اینکه بتوانید از طریق تبلیغات درآمد بالایی داشته باشید، باید فالوورهای واقعی و در نتیجه روش های افزایش ویو اینستاگرام بسیاری داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سایت کافه فالوور اقدام به خرید ویو اینستاگرام کنید. کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

 

روش های افزایش ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام
روش های افزایش ویو اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام

2. افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ

یکی دیگراز روش های افزایش ویو اینستاگرام استفاده از هشتگ می باشد. شما برای دسته بندی پست هایتان می توانید از این روش استفاده کنید. هنگامی که کاربران اینستاگرام یک هشتگ را سرچ می کنند، تمام پست هایی که برچسب این هشتگ را خورده باشند را می توانند ببیند. حتما برای اینکه پست های شما بیشتر و بهتر دیده شوند از هشتگ هایی متناسب با موضوع پست هایی که به اشتراک می گذارید را پیدا کنید. با این کار پست هایی که در پیج خود  به اشتراک می گذارید بهتر دیده می شوند. این یکی از روش های افزایش ویو اینستاگرام افزایش ویو اینستاگرام است. بخاطر داشته باشید در لیست دسته بندی هشتگ ها، پست هایی که موضوع آن ها با هشتگ ها، نامرتبط می باشند توسط اینستاگرام از لیست حذف می شوند.

افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ
.2افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ

.3 اشتراک گذاشتن محتوای ویدئویی

برای افزایش ویو اینستاگرام می توانید ویدئوهای خود را اشتراک گذاری کنید. پست های ویدئویی نسبت به عکس ها بسیار تاثیرگذارتر هستند. احتمالا تا کنون به این موضوع برخورد کرده اید فیلم ها و ویدئوهایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شوند نسبت به عکس ها کامنت ها ویو بیشتری می گیرند. البته به این موضوع هم با توجه داشته باشید که عکس ها نسب به ویدئوها لایک بیشتری می گیرند.

باید به خاطر داشته باشید که دنبال کنندگان شما برای مشاهده یک فیلم کوتاهی که به اشتراک گذاشته اید حدود یک دقیقه وقت می گذارند. این مسئله دلیل بسیار مهمی می تواند باشد که نشان می دهد فیلم هایی که اشتراک گذاشته اید از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. زمانی که در زیر پست های شما کامنت گذاشته می شود، اینستاگرام نتیجه می گیرد که ویدئویی که اشتراک گذاشته اید توانسته کاربران بسیاری را جذب خود نماید. احتمال می رود که این ویدئوی شما در اکسپلور اینستاگرام به نمایش گذاشته شود، یکی از راه های افزایش ویو اینستاگرام نمایش ویدئو شما در اکسپلور است. کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

.4 استوری اینستاگرام روشی دیگر برای افزایش ویو اینستاگرام

.4 استوری اینستاگرام روشی دیگر برای افزایش ویو اینستاگرام
.4 استوری اینستاگرام روشی دیگر برای افزایش ویو اینستاگرام

یکی دیگر از روش های افزایش ویو اینستاگرام استوری گذاشتن است. استوری گذاشتن در اینستاگرام از قابلیت های بسیاری برخوردار است، اما بعضی از کاربران برای به اشتراک گذاشتن استوری در اینستاگرام اهمیت زیادی قائل نیستند. برای نمونه شما می توانید در استوری های خود لینک وب سایت هایی که از شما درخواست تبلیغ کرده اند قرار دهید. قابلیت دیگر استفاده از هشتگ ها در استوری می باشد. 

کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

الف . راه ارتباطی با فالوور

یکی از راه های ارتباط بهتر و صمیمانه تر با فالوور هایتان به اشتراک گذاشتن استوری ها است. شما می توانید از این راه با فالوور هایتان ارتباط نزدیکتری داشته باشید. اما توجه داشته باشید که هر استوری که شما به اشتراک می گذارید، پس از گذشت 24 ساعت به صورت خودکار توسط اینستاگرام حذف می شود.  شما می توانید با هایلات کردن استوری هایتان از حذف شدن آن ها جلوگیری کنید. هنگامی که استوری هایتان را هایلات می کنید هر زمانی که فالوور هایتان بخواهند میتوانند استوری های شما را مشاهده نمایند. به اشتراک گذاشتن استوری یکی از راه های بالای کسب در آمد در اینستاگرام است.

.5افزایش نرخ تعامل با فالوورها

یکی از دلایلی که کاربران اینستاگرام از برخی پیج های اینستاگرامی ناراضی می باشند، این است که به کامنت ها و دایرکت های آنها پاسخ داده نمی شود. بهترین روش برای جلوگیری از ناراضی بودن فالوورهایتان پاسخگو بودن به آنها می باشد. حتما باید توجه داشته باشید با مخاطبانتان تعامل بیشتری داشته باشد. مطمئنا این تعامل می تواند به افزایش ویو اینستاگرام شما نقش به سزایی داشته باشد.

شما می توانید برای افزایش ویو اینستاگرام خود در برخی مواقع در کپشن ها، پست هایی به اشتراک بگذارید که تعامل شما را با مخاطبانتان  بیشتر نماید در ضمن می توانید در مورد موضوعاتی از مخاطبان خود سوال بپرسید. در چنین مواقعی پست هایی که شما در آن از فالوور هایتان سوالی پرسیده اید لایک و کامنت های بیشتر دریافت خواهند کرد.

راه بعدی برای بالا بردن افزایش ویو اینستاگرام و دریافت کامنت های بیشتر، این است که برای فالوور هایتان مسابقاتی برگزار کنید. روش دیگر به قید قرعه برای آن ها جوایزی در نظر بگیرید. این روش بسیار مناسبی برای ارتباط  بهتر با فالوور هایتان می باشد و کمک شایانی به شما می کند.

.6خرید ویو اینستاگرام

با گسترش شبکه های اجتماعی و رونق بخشیدن به کسب و کارها از طریق این شبکه ها ، سایت های زیادی به وجود آمده اند که در زمینه خرید ویو ارزان اینستاگرام فعالیت می کنند. این سایت ها از  متخصصان مجربی که سال ها در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی فعالیت دارند ، استفاده می کنند تا بتوانند افزایش ویو و بازدید ویدیوهای شما را به شکل کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده انجام دهند یکی از این سایت ها سایت کافه فالور است.

بازدید ویدیو در اینستاگرام

بازدید ویدیو اینستاگرام

اینستاگرام را باید یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان دانست. این پلتفرم چند صد میلیون کاربر فعال دارد و همین امر سبب شده تا بسیاری از شرکت‌ها، برندها و مؤسسات برای تبلیغات خود از پیج‌های پر بازدید استفاده کنند. یکی از معیارهایی که هزینه تبلیغات در پیج‌های متفاوت را مشخص می‌کند، میزان بازدید ویدیو اینستاگرام است. همچنین صاحبان پیج‌های مختلف دوست دارند که بیشتر دیده شوند. یکی از راه‌هایی که توسط آن می‌توان باعث شد تا یک پیج بیشتر دیده شود، افزایش میزان بازدید ویدیوست. راه‌های متفاوتی برای افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام وجود دارد که در این مطلب به برخی از مهم‌ترین روش‌های آن اشاره خواهیم کرد.

با افزایش میزان بازدید ویدیو، لایک، کامنت و دنبال‌کننده یک پیج، آن صفحه می‌تواند موفق‌تر شود و هزینه بیشتری برای تبلیغات دریافت کند.

7. تولید ویدیو جذاب

شاید مهم‌ترین عاملی که می‌تواند سبب افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام شود، جذاب بودن خود ویدیوست. در صورتی که ویدیویی جذاب و مناسب تولید کرده باشید، افراد بسیاری آن را برای یکدیگر ارسال می‌کنند و همین امر سبب می‌شود به سادگی و بدون هزینه‌های جانبی، میزان بازدید ویدیو و همچنین پیج شما افزایش یابد. شاید سؤالی که باید قبل از ساختن ویدیو از خود بپرسید این است که مخاطبان شما به چه ویدیوهایی علاقه بیشتری دارند؟ جواب این سؤال می‌تواند باعث شود تا مسیر بهتری را برای پیمودن انتخاب کنید.

8- کپشن اصولی

درست است که اینستاگرام، پلتفرمی بر اساس عکس و ویدیوست اما دلیل نمی‌شود که به کپشن توجه نشود. کپشن‌های اصولی، مناسب و جذاب می‌توانند باعث شوند تا میزان بازدید ویدیو افزایش یابد. به عنوان مثال زمانی که در کپشن توضیح کوتاهی در مورد برخی ویدیوها وجود داشته باشد، باعث می‌شود تا آن ویدیو جذاب‌تر باشد و مخاطب بداند دقیقاً چه ویدیویی را مشاهده خواهد کرد. پس به خاطر داشته باشید که برای افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام نباید به کپشن بی‌توجه باشید و باید به شکلی اصولی و جذاب آن را بنویسید.

9- افزایش کیفیت به جای کمیت

باید بدانید که بسیاری از پیج‌ها روزانه یک یا چند ویدیوی متفاوت منتشر می‌کنند. اما این کار در نهایت باعث افزایش بازدید و ویو (View) نخواهد شد. به عبارتی این کار بیشتر از این که به جذب مخاطب کمک کند، باعث بی‌علاقگی او به پست‌های شما خواهد شد. معمولاً افراد پیج‌های شلوغی را که تعداد زیادی پست و استوری در روز منتشر می‌کنند، سریع‌تر آنفالو می‌کنند. پس با توجه به نکات گفته شده، پیشنهاد می‌کنیم که به جای این که چندین ویدیو بی‌کیفیت، تکراری و نامناسب را در روز منتشر کنید، زمان بگذارید و ویدیوهای جذاب و باکیفیتی را تولید کنید. انتشار این ویدیوها باعث می‌شوند تا افراد با علاقه بیشتری پست‌های پیج شما را دنبال کنند.

10- افزایش تعامل با مخاطب

افزایش تعامل با مخاطب

روش دیگری که برای افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام و به طور کلی افزایش جذابیت پیج برای مخاطب می‌توانید از آن استفاده کنید، افزایش تعامل با مخاطبان است. این کار باعث می‌شود تا مخاطبان به پست‌ها و ویدیوهای شما توجه بیشتری داشته باشند. همچنین با انتشار ویدیوهایی که در انتهای آن از مخاطبین سؤالی پرسیده‌اید یا خواسته‌اید که نظرشان را با شما به اشتراک بگذارند، باعث می‌شود تا علاوه بر این که با مخاطب تعامل داشته باشید، ایمپرشن پیج را نیز بالا ببرید. همین امر باعث می‌شود تا در اکسپلور افراد بیشتری در اینستاگرام وارد شوید.

مواردی مانند تولید ویدیو و محتوای جذاب، استفاده از هشتگ مناسب، نوشتن کپشن اصولی، انتشار پست در زمان مناسب و برخی موارد دیگر می‌توانند باعث شوند تا به مرور بازدید ویدیو اینستاگرام و همچنین دنبال‌کننده‌های شما افزایش پیدا کنند. کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

11- انتشار ویدیوهایی مسابقاتی

در اینستاگرام می‌توانید به روش‌های متفاوتی اقدام به برگزاری مسابقه کنید. یکی از مسابقاتی که می‌توانید برای افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام از آن استفاده کنید، ویدیویی است که در آن سؤالی پرسیده شده است. کسانی که پیج را فالو کنند یا فالو داشته باشند، ویدیو را مشاهده و لایک کنند و جواب سؤال را در قسمت کامنت برای شما ارسال کنند، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد. به قید قرعه به تعدادی از این افراد جایزه دهید. این کار باعث می‌شود تا هم میزان بازدید ویدیو اینستاگرام شما افزایش یابد و هم میزان دنبال‌کننده، لایک و کامنت پیج خود را افزایش دهید.

12- تداوم در تولید محتوای ویدیویی

باید بدانید زمانی که به صورت مداوم اقدام به تولید محتواهای گوناگون مانند ویدیو می‌کنید، مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد. مخاطبان می‌دانند که در هفته چندین پست مناسب و جذاب در پیج شما منتشر خواهد شد. همین امر باعث می‌شود تا به عنوان فالوئر شما باقی بمانند و در هفته چندین بار به پیج شما سر بزنند و ویدیوهای شما را تماشا کنند.


بیشتر بخوانید: ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام
کافه فالوور برای مشاهده سایر خدمات سایر کلیک کنید.

13- استوری کردن پست

با استوری کردن ویدیویی که منتشر کرده‌اید، باعث می‌شوید تا افراد بیشتری از این موضوع اطلاع پیدا کنند. در برخی مواقع، تعداد پست‌های جدید موجود در فید افراد، آن‌قدر زیاد است که ممکن است آن‌ها نتوانند همه آن پست‌های جدید را مشاهده کنند. به همین دلیل می‌توانید پست‌های ویدیویی جذاب خود را استوری کنید تا افراد بیشتری از انتشار آن مطلع شوند و پس از آن، ویدیو را تماشا کنند. این کار باعث می‌شود تا به سادگی بازدید ویدیو اینستاگرام شما افزایش یابد.

عدم جذابیت ویدیو، عدم استفاده از هشتگ و کپشن مناسب، انتشار ویدیو در زمان‌های نامناسب و برخی موارد دیگر می‌توانند باعث شوند تا بازدید ویدیو شما مناسب نباشد.

14- دنبال کردن صفحات مرتبط با موضوع پیج  بازدید اینستاگرام

14- دنبال کردن صفحات مرتبط با موضوع پیج

شاید برای شما این سؤال مطرح شود که با دنبال کردن پیج‌های مشابه چگونه می‌توان میزان بازدید اینستاگرام را بالا برد؟ در پاسخ باید بگوییم که با دنبال کردن پیج‌هایی مشابه پیج خود، به چندین نکته به صورت همزمان دست پیدا می‌کنید. این موارد عبارتند از:

دوستانی همکار

اولین نکته‌ای که با این کار به آن دست پیدا می‌کنید، پیدا کردن چند دوست است که با شما همکار هستند و نه تنها در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، بلکه زمینه کاری شبیه به شما دارند. همین امر باعث می‌شود تا با تبادل اطلاعات و ایده با یکدیگر به راهکارهای بهتری برای ساخت ویدیو برسید و پیج خود را به صورت بهتری مدیریت کنید. این کار در نهایت باعث می‌شود که در کنار هم رشد مناسبی را تجربه کنید.

یافتن نقاط ضعف و قوت

وقتی که ویدیوهای مشابه با زمینه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید را ببینید، می‌توانید نقاط قوت و ضعف پیج مورد نظر را متوجه شوید. این کار باعث می‌شود که نقاط قوت و ضعف خود را نیز بهتر متوجه شوید. زمانی که این نکات را بدانید می‌توانید برای تقویت بیشتر نقاط قوت و برطرف کردن ضعف‌ها اقدام کنید تا محتوای بهتری تولید کنید.

پیدا کردن مخاطب بیشتر

با دنبال کردن پیج‌های مشابه، به نوعی افرادی را مشاهده خواهید کرد که به این نوع محتوا علاقه دارند. به همین دلیل به جامعه‌ای از مخاطبان بالقوه دسترسی خواهید داشت. در صورتی که آن‌ها پیج شما را مشاهده کنند و بدانند که ویدیوهای باکیفیت‌تر و جذاب‌تری منتشر می‌کنید، احتمالاً شما را دنبال خواهند کرد.

مشاهده آمار بازدید ویدیو اینستاگرام

برای این که بتوانید آمار بازدید ویدیو اینستاگرام را مشاهده کنید، باید پیج شما بیزینس یا کاری باشد. برای این که پیج شخصی خود را به بیزینس یا کاری تبدیل کنید، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و در اینستاگرام به بخش پروفایل خود بروید.
  2. در بخش پروفایل با استفاده از گزینه سه خط، بخش تنظیمات را باز کنید.
  3. در منویی که باز می‌شود، با لمس گزینه (Account) به بخش بعدی بروید.
  4. در این بخش گزینه (Switch to Professional Account) را پیدا و انتخاب کنید.
  5. در این بخش گزینه‌ای برای تبدیل اکانت شخصی به تجاری یا کاری (Business) وجود دارد.
  6. با انتخاب این گزینه اینستاگرام حساب را تجاری می‌کند و گزینه‌های جدیدی مانند دکمه تماس و بخش (Insight) به پیج شما افزوده خواهد شد.
  7. پس از این که اکانت شما تجاری شد، باید از میان گزینه‌های موجود، حیطه فعالیت خود را انتخاب کنید.
  8. اکنون شما می‌توانید برخی اطلاعات مانند ایمیل، شماره تماس، لوکیشن و چند مورد دیگر را به صورت دلخواه وارد کنید.
  9. با انتخاب گزینه (Next)، می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید و پس از آن پیج شما به کاری تبدیل شده است.

پس از این که پیج خود را به کاری تغییر دادید، می‌توانید به بخش (Insight) مراجعه کنید. در این بخش به راحتی می‌توانید علاوه بر بازدید ویدیو اینستاگرام، به بسیاری از آمارهای دیگر نیز دسترسی داشته باشید. در این بخش می‌توانید میزان ایمپرشن و فعالیت فالوئرها، چه تعداد از فالوئرهایتان پست‌ها را دیده‌اند و چه تعداد از افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند به مشاهده پست‌های مختلف شما پرداخته‌اند را مشاهده کنید. این‌ها تنها بخشی از آمارها و مواردی است که در این بخش می‌توانید مشاهده کنید.

10.  انتخاب زمان مناسب برای اشتراک گذاشتن پست برای افزایش ویو اینستاگرام

در این زمینه تحقیقاتی صورت گرفته که نشان می دهد بهترین زمان برای اشتراک گذاشتن پست در اینستاگرام بین ساعات 7 تا 9 صبح می باشد. چون اکثرا افراد بعد بیدار شدن از خواب این عادت را دارند که گوشی خود را چک نمایند. دیگر زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن پست در اینستاگرام بین ساعات 5 تا 7 بعدازظهر می باشد چون در این ساعات مدارس و ادارات تعطیل شده اند.